نقش شیر برقی های بلین و انواع آن ها در آسانسورهای هیدرولیکی

هیدرولیک خلیج

نقش شیر برقی های بلین و انواع آن ها در آسانسورهای هیدرولیکی

  • شهریور ۳۰, ۱۳۹۸
  • نوشته شده توسط k1

شیر برقی های بلین ساخت کشور آلمان در دو نوع small lift و hydraulic lift valves ارائه می شود، که تقریبا تنها تولید کننده ی شیر برقی های الکترومکانیکی در سطح جهان می باشد، که با قیمت بسیار مناسب و راه اندازی بسیار سریع و خدمات گسترده از جهت همکارانی که آشانایی با این نوع شیر دارند، ارائه می دهد.
سری kv این شیر برقی ها در سیستم های بالابری و هوم لیفتی استفاده می شود، که نوع دو بوبین این شیر، به دلیل سرعت پایین سیستم های هیدرولیکی بالابری و هوم لیفت، نهایتا با ۰.۲ متر بر ثانیه راه اندازی می شوند، که یک بوبین در جهت بالا و دیگری در جهت پایین عملکرد دارد. علاوه بر اینکه نرمی حرکت در استارت و استوپ هر دو جهت رو به بالا و رو به پایین را فراهم مینماید، طول عمر بسیار بالایی را در صورت طراحی صحیح، نصب صحیح و سرویس های ادواری متداول، خواهند داشت.
سری EV شیر برقی های بلین برای آسانسورهای هیدرولیکی مورد استفاده قرار میگیرند و دارای ۲ بوبین جهت بالا و ۲ بوبین در جهت پایین می باشند. یکی از بوبین های هر دو جهت برای دور اندازی و یکی برای استارت و استوپ مورد استفاده قرار میگیرند و با تنظیم صحیح حرکت بسیار نرم در هر دو جهت رو خواهد داد.
شیر برقی های بلین، به دلیل استفاده ی همزمان از سیستم الکتریکی و مکانیکی هم عمر بالایی دارند و نیز شرایط نصب و راه اندازی راحت تری نسبت به شیر های الکترونیکی را دارا می باشند.

دسته بندی